fritrues

Hakkımızda

      Firmamız KAYA PLASTİK, 1979 yılında kurulmuş olup 41 senedir otomotiv yedek parça sektöründe üretici olarak hizmet vermektedir.Hızla gelişen ve değişen bu sektörde her zaman yeniliğe açık olmuş globalleşen dünya şartlarına uymaya özen göstermiştir.

Üretim grubuna sürekli yeni ürünler katarak kaliteyi ön planda tutup rekabete açık bir yol izlemiştir. Bünyesinde bulundurduğu ISO 9001-2008 kalite sertifikasını kullanarak çalışmalarını gerçekleştiren firmamız yurt içi ve yurt dışı pazarlara da açılmıştır. 

Özellikle Kuzey Afrika, Güney Amerika, Avrupa ve Balkan ülkelerine ihracatını artırıp çalışmalarına hız vermiş yurt dışında da yapmış olduğu ürünlerle aranılan ve takdir gören bir firma olmuştur.

Otomotiv yedek parça sektöründe her zaman daha ileriyi hedefleyen firmamız, yatırımlarını artırarak kendini aşmaya çalışmakta ve partneri olarak iş birliği yaptığı müşterilerini de göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti, kaliteli ve kabul edilebilir fiyatlarla bu sektörde pazara sokmayı amaçlamaktadır.

Hakkımızda

Firmamız KAYA PLASTİK, 1979 yılında kurulmuş olup 38 senedir otomotiv yedek parça sektöründe üretici olarak hizmet vermektedir.
> Devamını Oku

Haritada Biz

Adres & Telefon

Adres : Akçaburgaz Mah. 3088 Sok. No: 28/1
Esenyurt / İstanbul / Turkey


Telefon :
0212 656 36 36 (pbx)

Fax : 0212 655 50 10
E-Mail : info@kayaplast.com

E-Mail: export@kayaplast.com